تزیین جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد از بخش های مهم طراحی داخلی و دیزاین یک تالار پذیرایی یا یک باغ تالار میباشد. جایگاه عروس داماد برای اینکه شأن، منزلت و عزیز بودن عروس و داماد را نشان دهد معمولا در مکانی بلندتر نسبت به سایر میز و صندلی تالار و در دید همه مهمانان قرار دارد. یکی از دلایلی که باعث میشود این جایگاه را بسیار حائز اهمیت کنند این است که اکثر عروس ها و دامادها در این جایگاه با اقوام خود عکس یادبود می اندازند و خاطرات خود را ثبت میکنند.

برای تزیین جایگاه عروس و داماد قرار نیست حتما از موارد بسیار شیک و لوکس استفاده کرد، میتوان با ترکیب اجسام و اشیا مختلف ساده، جایگاه های بسیار شیکی را ساخت که باعث جذابیت و ثبت خاطره خوب و زیبا برای خانواده و خود عروس و داماد شود. برای اینکار نیز میتوانید  از گلدان و شمعدان، ظرف میوه و شیرینی، مبل شزلون، پرده و… استفاده میشود. بنا به سلیقه عروس و داماد ممکن از بادکنک هم در تزیین جایگاه استفاده کرد.

استفاده از نور و نورپردازی را در تزیین جایگاه عروس و داماد فراموش نکنید!!! برای جایگاه عروس و داماد در مواقعی که چراغهای سالن خاموش میشود میتوانید نورپردازی با نور کم، که حتی با چند عدد شمع و شمعدانی حاصل میشود، داشته باشید هم نورپردازی با نور زیاد داشته باشید.

 

درکل برای دیزاین جایگاه عروس و داماد مواردی از قبیل، مبل پذیرایی، جلو مبلی، صندلی تالاری، میز تالاری، ظروف میوه و شیرینی، گلدان، شمعدان، نور پردازی بسیار بسیار مهم و ضروری هستند.

تزیین جایگاه عروس و داماد تزیین جایگاه عروس و داماد
تزیین جایگاه عروس و داماد تزیین جایگاه عروس و داماد

نوشته‌های مرتبط

جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس

مدل جایگاه عروس یکی از نکات مهمی که تالار داران...

گلدان تالار طلایی

گلدان تالاری

گلدان تالاری همانطور که می دانید گل ها یکی از...

جایگاه داماد

جایگاه عروس

جایگاه عروس وقتی شما وارد سالن پذیرایی یک تالار می...