تزیین جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزیین جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد از بخش های مهم طراحی داخلی و دیزاین یک تالار پذیرایی یا یک باغ تالار میباشد. جایگاه عروس داماد برای اینکه شأن، منزلت و عزیز بودن عروس و داماد را نشان دهد معمولا در مکانی بلندتر نسبت به سایر میز و صندلی تالار و در دید همه مهمانان قرار دارد. یکی از دلایلی که باعث میشود این جایگاه را بسیار حائز اهمیت کنند این است که اکثر عروس ها و دامادها در این جایگاه با اقوام خود عکس یادبود می اندازند و خاطرات خود را ثبت میکنند.

برای تزیین جایگاه عروس و داماد قرار نیست حتما از موارد بسیار شیک و لوکس استفاده کرد، میتوان با ترکیب اجسام و اشیا مختلف ساده، جایگاه های بسیار شیکی را ساخت که باعث جذابیت و ثبت خاطره خوب و زیبا برای خانواده و خود عروس و داماد شود. برای اینکار نیز میتوانید  از گلدان و شمعدان، ظرف میوه و شیرینی، مبل شزلون، پرده و… استفاده میشود. بنا به سلیقه عروس و داماد ممکن از بادکنک هم در تزیین جایگاه استفاده کرد.

استفاده از نور و نورپردازی را در تزیین جایگاه عروس و داماد فراموش نکنید!!! برای جایگاه عروس و داماد در مواقعی که چراغهای سالن خاموش میشود میتوانید نورپردازی با نور کم، که حتی با چند عدد شمع و شمعدانی حاصل میشود، داشته باشید هم نورپردازی با نور زیاد داشته باشید.

 

درکل برای دیزاین جایگاه عروس و داماد مواردی از قبیل، مبل پذیرایی، جلو مبلی، صندلی تالاری، میز تالاری، ظروف میوه و شیرینی، گلدان، شمعدان، نور پردازی بسیار بسیار مهم و ضروری هستند.

تزیین جایگاه عروس و داماد تزیین جایگاه عروس و داماد
تزیین جایگاه عروس و داماد تزیین جایگاه عروس و داماد

نوشته‌های مرتبط

تجهیز تالار

تجهیز تالار و رستوران

در بازار پر رقابت امروزی یک تالار یا رستوران برای...

صندلی شیواری

صندلی شیواری و موارد کاربرد آن

صندلی شیواری صندلی شیواری از دسته صندلی تالاری های بسیار...

میز شام

طراحی میز شام عروسی

طراحی میز شام عروسی طراحی میز شام عروسی یکی از...