تجهیزات تالار پذیرایی

تجهیز گلدان و شیرینی تالار

تجهیزات تالار پذیرایی

تجهیزات تالار پذیرایی

برای اینکه عروس و داماد یک تالار پذیرایی را برای شب عروسی خودشان انتخاب کنند، ملاک های زیادی را بررسی و در نظر دارند، علاوه بر کیفیت غذا و نحوه برخورد پرسنل و مدیریت، یکی از مهمترین دلایلی که باعث عقد قرارداد در تالارهای عروسی میشود طراحی داخلی و تجهیزات تالار پذیرایی یا باغ تالار که میتواند شامل میز تالار و صندلی تالار، مبل تالار، میز سلف سرویس، ظروف میوه و شیرینی، ظروف پذیرایی، شمعدان تالاری (شمعدان کلاسیک، شمعدان جدید، شمعدان چینی، شمعدان فلزی، شمعدان شیشه ای)، محیط آرایی  و گل آرایی با گلدان تالاری، استیج و جایگاه عروس و داماد باشد.

یک مثال ساده برای انتخاب تم طراحی تجهیزات تالار عروسی میتواند سلایق عروس و داماد باشد. کافی است یک یا چند رنگ مورد علاقه عروس و داماد را انتخاب کنید و بر همان اساس تجهیزات تالار عروسی را دیزاین کنید. برای جذابیت بیشتر تجهیزات تالار عروسی حتی می توانید از وسایلی مرتبط با علایق یا زمینه کاری عروس و داماد نیز استفاده کنید. بیشتر رنگ ها در قسمت تزیینات میز پذیرایی چیده می شود.

برای طراحی و تجهیز تالار پذیرایی در تالار باید ابتدا از تزیینات روی میز شروع کنید. معمولا خود ظروف میوه و شیرینی و شمعدانی و گلدان چیده شده بروی میز نقش عناصر زیبای دکور را ایفا می کنند که چینش گل و روبان ها، زیبایی این اثر را چند برابر خواهد کرد. البته برخی ترجیح می دهند میز خالی باشد و میوه ها جدا یا بعدا اضافه شوند اما حضور ظروف غذا مانند دسر و شیرینی جات خود زیبایی چیدمان میزها را دو چندان می کند. مثلا کیک عروسی یا میز مخصوص چینش دسر مانند ژله، خودشان به تنهایی تبدیل به نقطه کانونی دکوراسیون کل تالار خواهند شد.

 

نمونه ای از تجهیزات تالار پذیرایی:

 

تجهیزات تالار پذیرایی

تجهیزات تالار پذیرایی

نوشته‌های مرتبط

صندلی تالار

مبل تالاری

مبل تالاری وقتی ما وارد یک تالار می شویم اولین...

میز شام

فروش میز تالار

فروش میز تالار در هر تالار یا باغ تالاری، میز...

نمونه جایگاه

نمونه جایگاه عروس و داماد

نمونه جایگاه عروس و داماد معمولا زوج های جوان برای...